dekanvalasztas

Hirdetmény az SZTE TTIK dékánválasztásáról

Az Egyetemi Faliújságon 2023. december 5. napján megjelent, az SZTE Természettudományi és Informatikai Kara dékáni tisztségének betöltésére vonatkozó pályázati felhívásra az alábbi pályázat érkezett: Dr. Horváth Dezső egyetemi tanár, TTIK Alkalmazott és Környezeti Kémiai Tanszék (jelenlegi dékán)

A jelölt dékáni pályázatában foglalt „vezetői elképzelések” rész – a pályázó hozzájárulásával – elérhető, letölthető.

A jelöltnek lehetősége nyílik a dékáni programja bemutatására a Tanszékvezetők Tanácsadó Testületének a Kari Tanáccsal közös, nyilvános ülésén, amelyre

2024. február 28-án (szerdán) 16 órakor kerül sor.

Az ülés helyszíne: Bolyai terem (Szeged, Aradi vértanúk tere 1. Bolyai épület II. emelet). A nyilvános tanácsülésre a kar minden érdeklődő munkatársát várjuk!

A dékáni pályázatot véleményező nyilvános Kari Tanács ülés időpontja: 2024. március 8. (péntek) 13 óra. Helyszíne: Kari Tanácsterem

Szeged, 2024. február 22.

Dr. Bozóki Zoltán s.k.

tanszékvezető egyetemi tanár

a dékánválasztó koordináló bizottság elnöke