2024. március 28., csütörtök

TANULMÁNYI OSZTÁLY NYÁRI ÜGYFÉLFOGADÁSI RENDJE

Tájékoztatom, hogy az online fogadó óra nyáron, június 18. és augusztus 21. szünetel. 2022. augusztus 1-3. között ügyeleti időszak lesz. 2022. augusztus 3-17. között a Szegedi Tudományegyetem összes épületes zárva lesz, így a Tanulmányi Osztály is zárva tart!

2022. július 18-július 29. között:

A Tanulmányi Osztály kollégáit e-mailben és telefonon lehet elérni ebben az időszakban.

Elérhetőségeinket itt találja meg: http://sci.u-szeged.hu/karunkrol/szervezeti-felepites/tanulmanyi-osztaly

2022. augusztus 1-3. között ügyeleti időszak lesz. Ebben a 3 napban az alábbi kollégák lesznek elérhetőek: Battancs Anikó, Dusha Iringó, Szabó Szilvia Csilla.

Kérem, ebben az időszakban ne írjanak e-mailt, hanem tájékozódjanak a honlap megfelelő menüiben!

2022. augusztus 18-19. között ügyeleti időszak lesz. Tóthné Peták Dóra petak.dora@sci.u-szeged.hu lesz ügyeletben. Kérem, kizárólag a kolléganőnek írjanak e-mailt ebben az időszakban!

2022. augusztus 22-től a Tanulmányi Osztály összes kollégája elérhető lesz újra!

Szeged, 2022. 07. 15.

Kellemes nyarat kívánok!