Még egy hónapig várjuk a jelentkezést a World Robot Olympiad LEGO robotépítési és -programozási verseny elődöntőire

Ahogy azt a korábbi levelünkben említettük a WRO Nemzeti Döntőjét - a tavalyi évhez hasonlóan - idén is regionális fordulók előzik meg Regular kategóriában.

2020-ban 7 városban kerül megrendezésre regionális elődöntő, az alábbiak szerint:

• Győr - 2020. május 6.
  • Budapest - 2020. május 8.
  • Keszthely - 2020. május 13.
  • Tatabánya - 2020. május 15.
  • !Miskolc - 2020. május 19.!
  • !Szeged - 2020. május 26.!
  • Debrecen - 2020. május 29.

Szeretnénk felhívni a figyelmeteket, hogy Miskolc és Szeged tekintetében időpontváltozás történt, ugyanis az előzetesen választott napok egybeestek az Országos idegen nyelvi mérés, valamint az Országos kompetenciamérés napjával.

Regula​r kategória

• 4 korosztály
  • 7 helyszín
  • Regisztráció: 2020. március 31-ig!

Ne maradj le idén sem a robotépítés világversenyéről!

Jelentkezz és kvalifikáld magad csapatoddal a győri nemzeti döntőre!

További információ és regisztráció a WRO Magyarország honlapján!

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317