ofkd_logo

XVII. Országos Felsőoktatási Környezettudományi Diákkonferenciára (XVII. OFKD) helyi fordulója

Az SZTE TTIK Tudományos Diákköri Tanácsa meghirdeti 2019. november 28-án a 2019/20-es tanév környezettudományi diákkör helyi fordulóját.

A helyi konferencián sikeresen szereplők indulási jogot szerezhetnek a XVII. Országos Felsőoktatási Környezettudományi Diákkonferenciára (XVII. OFKD), amit az Szent István Egyetem Mezőgazdaság- és Környezettudományi Kara 2020. április 06-07 között szervez Gödöllőn.

Letölthető dokumentumok:

Dr. Somody Imre hosszú ideig szerepelt a leggazdagabb magyarok toplistáján, neve összeforrt a vagyonát megalapozó Plusssz pezsgőtablettával. Neve sokak számára csenghet ismerősen akár az egészségügy, a közgazdaságtan vagy a politika területéről is. A kilencvenes évek végére jutott a csúcsra; karitatív és üzleti tevékenységéért számos kimagasló kitüntetést kapott. Aztán a sikeres üzletembert egyre több anyagi kudarc érte, miközben elvált és súlyosan megbetegedett. Élete 2014-ben gyökeresen új fordulatot vett... Minderről szívesen osztja meg gondolatait a hallgatósággal.
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/SOMODY200217