TTIK Dékáni szünetek változása!

A 2019/2020-as tanév I. félévére vonatkozó Tanulmányi Naptárt - a beérkezett igények szerint - két nap meghirdetett dékáni szünettel fogadta el a Kari Tanács.

Tekintettel arra, hogy kizárólag az informatikai területen kerül megrendezésre a helyi TDK forduló, ezért a 2019. november 14-én (csütörtökön) 13 órától szóló, általános dékáni szünet határozatomat visszavonom és azt kizárólag az informatikai képzési terület szakjainak hallgatói és oktatói vonatkozásában engedélyezem.

A 2019. november 19-re hirdetett dékáni szünet (Informatikai Szakmai Nap) ugyancsak kizárólag az informatikai képzési terület szakjainak hallgatóira és oktatóira vonatkozik.

2019. november 14-én 13 órától és november 19-én az Informatikai Intézet által gondozott valamennyi szak kurzusain szünetel az oktatás.

Dr. Mucsi László dékán

Friss hírek RSS

Friss hírek

2020. március 27.
2020. március 12.

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317