Szakmai napot szervez az Informatikai Intézet

Negyedik alkalommal szervez szakmai napot a Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar Informatikai Intézete. November 19-én, kedden 10 órától előadásokkal és kerekasztal-beszélgetésekkel várják az érdeklődőket a Szent-Györgyi Albert Agórában.

Informatikai cégek bemutatói, beszélgetések és előadások várják az SZTE informatikus hallgatóit és minden érdeklődőt a november 19-i Informatikai Szakmai Napra. Emellett a rendezvényen az SZTE végzett hallgatói mesélnek arról, hogy milyen világhírű cégeknél, például a Facebook-nál vagy a Google-nél dolgozni.

Szakmai_Nap_plakat

A részletes program itt elérhető. A Facebook esemény itt elérhető.

A szakmai napra a Természettudományi és Informatikai Kar dékánja dékáni szünetet rendelt el az informatikai képzési terület szakjaira vonatkozóan.

Friss hírek RSS

Friss hírek

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317