Gyász gyertya

Gyászhír

Megrendülten tudatjuk mindazokkal, akik szerették és tisztelték, hogy kolléganőnk, tanárunk, barátunk DR. ZSIGMOND ÁGNES címzetes egyetemi tanár, 2019. június 2-án, 67 éves korában türelemmel viselt, súlyos betegség következtében elhunyt.

Dr_Zsigmond_Agnes

Hamvasztás utáni búcsúztatására a későbbiekben kerül sor.

Az elhunytat a Kémiai Intézet saját halottjának tekinti.

Emlékét megőrizzük!

Friss hírek RSS

Friss hírek

2020. március 27.
2020. március 12.

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317