karacsony_wide_32

A TTIK DH és TO ünnepi nyitva tartás

A Dékáni Hivatal és a Tanulmányi Osztály 2019. december 23-tól 2020. január 1-ig zárva tart! Nyitás: 2020. január 2. (csütörtök)

Tisztelt Kollegák és Hallgatók!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Dékáni Hivatal

és

a Tanulmányi Osztály

a vizsgaidőszakra, a szénszünetre és az ünnepekre való tekintettel az alábbiak szerint tart nyitva:

2019. december 23-tól 2020. január 1-ig

zárva tart!

Nyitás: 2020. január 2. (csütörtök)

Kellemes Ünnepeket és Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet kívánunk!

az SZTE TTIK DH dolgozói

Friss hírek RSS

Friss hírek

2020. március 27.
2020. március 12.

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317