ÚNKP PÁLYÁZAT -Intézményi befogadó nyilatkozathoz

Az ÚNKP pályázathoz benyújtandó "A fogadó felsőoktatási intézmény szándéknyilatkozata a kutatás befogadásáról" c. dokumentumot a kar dékánja írja alá. Kérem lehetőleg még a mai napon május 08-án 16 óráig, de legkésőbb május 09-én szerdán 12-ig szíveskedjenek aláírásra benyújtani a nyilatkozatot a TTIK Dékáni Hivatalában a 14-es szobában Dudásné Nagy Mariannának.

Kérem, csatolják a befogadó intézet vagy tanszék vagy doktori iskola vezetőjének jóváhagyását is, az alábbi módok egyikével:

• az eredeti befogadó nyilatkozaton tett újabb aláírás+bélyegző vagy
  • különálló nyilatkozat, arról hogy az intézet/tanszék/doktori iskola támogatja a pályázatot.
  • végső esetben, amennyiben az érintett vezető külföldön tartózkodik vagy a benyújtásig bármi oknál fogva nem tud aláírni, dudasne.marianna@sci.u-szeged.hu névre az érintett vezető által küldött email a pályázat támogatásának szándékáról.

Dudásné Nagy Marianna
Pályázati referens
TTIK Dékáni Hivatal

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.