Hirdetmény a Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj Pályázatok értékeléséről

A TTIK Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj Bizottsága értékelte a 108 db beérkezett pályázatot. Az értékelés során, az Egyetemi Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj Szabályzat alapján, meghatároztuk az érvényes pályázatok körét.

Kizárásra kerületek azok a pályázók, akik a pályázati időszakban nem teljesítettek 55 kreditet, vagy volt olyan kötelező tárgyuk, amit nem teljesítettek vagy a korrigált kreditindex átlaga nem érte el a 4,5-et.

Az érvényes pályázatok száma 81, a kizárt pályázatok száma 27. A Bizottság minden pályázatot részletesen értékelt.

Az érvényes pályázatokat a kari listaállítás szabályai szerint rendeztük sorba.

A TTIK kerete 24 fő a 2018/19-es tanévben.

A kari lista jelenleg csak javaslat.

A pontszámok Moduloban történő áttekintése után 2018. július 12-én 16 óráig lehet fellebbezéssel élni az oktdh@sci.u-szeged.hu címen.

A fellebbezés eredményéről legkésőbb 2018. július 16. 12.00 óráig értesítést kapnak a pályázók.

A végleges döntést az intézményi NFÖB hozza meg.

Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj Pályázat TTIK végleges lista letölthető (pdf) -ben

A hallgatók a jogorvoslati kérelmüket az oktatási rektorhelyettesnek címezve a Kar Dékáni Hivatalába juttassák el 2018. július 25. kedd 23:59 óráig!

Szeged, 2018. július 20.

Dr. Mucsi László

dékán

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317