Intézményi befogadó nyilatkozat dékáni aláírásának rendje- különféle pályázatokhoz

Az ÚNKP, Bolyai + és további egyéb pályázathoz benyújtandó "A fogadó felsőoktatási intézmény szándéknyilatkozata a kutatás befogadásáról" c. dokumentumot a kar dékánja írja alá. A nyilatkozatot a TTIK Dékáni Hivatalában a 14-es szobában Dudásné Nagy Mariannának személyesen vagy postázva tudják leadni.

Kérem, csatolják a befogadó intézet vagy tanszék vagy doktori iskola vezetőjének, hallgatók esetén a témavezető/tanszékvezető jóváhagyását is, az alábbi módok egyikével:

• az eredeti befogadó nyilatkozaton tett újabb aláírás+bélyegző vagy
  • különálló nyilatkozat, arról hogy az intézet/tanszék/doktori iskola támogatja a pályázatot.
  • végső esetben, amennyiben az érintett vezető külföldön tartózkodik vagy a benyújtásig bármi oknál fogva nem tud aláírni, dudasne.marianna@sci.u-szeged.hu névre az érintett vezető által küldött email a pályázat támogatásának szándékáról.

Dudásné Nagy Marianna
Pályázati referens
TTIK Dékáni Hivatal

Friss hírek RSS

Friss hírek

2020. március 27.
2020. március 12.

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317