TTIK Diplomaátadó

DIPLOMAÁTADÓ ÜNNEPSÉG A TTIK-n

2020. február 1-jén (szombat) a TANULMÁNYI és INFORMÁCIÓS KÖZPONT KONGRESSZUSI TERMÉBEN (Ady tér 10. ) 11.00 ÓRAKOR

CSAK AZOK A HALLGATÓK KAPHATNAK DIPLOMÁT, AKIK A ZÁRÓVIZSGÁT SIKERESEN TELJESÍTIK ÉS AZ ELŐÍRT NYELVVIZSGA BIZONYÍTVÁNYT A TANULMÁNYI OSZTÁLYON JANUÁR 20-IG BEMUTATJÁK! ABBAN AZ ESETBEN KELL BEMUTATNI, HA EDDIG MÉG NEM TETTÉK MEG!

A VÉGZŐSÖKNEK A SZÜKSÉGES DIPLOMA-ADMINISZTRÁCIÓ ÉS

RENDEZVÉNY-ELŐKÉSZÍTÉS MIATT

10.00 ÓRAKOR, AZ ÜNNEPSÉG KEZDETE ELŐTT 1 ÓRÁVAL KELL MEGJELENNI

A TIK NAGYELŐADÓJÁBAN!

KÉRJÜK AZ IDŐBEN VALÓ MEGJELENÉST AZ ÜNNEPSÉG ELŐTT!

Az SZTE TTIK Hallgatói Önkormányzatának kezdeményezésére, és a Kari Tanács határozata alapján (TTIK talár szabályzata) kizárólag a mesterszakos hallgatók számára biztosít a Kar talárt a diploma átadó ünnepségen és számukra a talár viselése kötelező. A talár egyszeri bérleti díja 3.000,-Ft/fő, amelyet a vendégjegyek vásárlásakor és annak megfelelően kell megfizetni.

A Diplomaátadó Ünnepségen való részvételi szándékot (nemleges válasz esetén is) a végzősök számára megadott regisztrációs felületen 2020. január 20 - 22 között be kell jelenteni. Az azonosításhoz Neptun kód szükséges!

A részvételi szándékkal kapcsolatos válaszát és az ünnepségre történő regisztrációját 2020. január 20. napja 12:00-tól, legkésőbb 2020. január 22. napján 12:00 óráig teheti meg.

A határidő jogvesztő, ami azt jelenti, hogy a nem regisztrált hallgatók nem vehetnek részt az ünnepségen! Pótregisztráció nincs!

A regisztráció részleteiről január 17-én fogunk tájékoztatást küldeni! A bejelentési kötelezettségnek mindenképpen tegyen eleget!

A Kongresszusi terem korlátozott befogadóképessége miatt az ünnepségre a vendégek csak belépőkártyával („vendégjegy”) mehetnek be. Minden hallgató 2 db belépőkártyát kaphat, mely darabonként 1.000,- Ft-os áron vehető át a TTIK TO 18-as szobájában (Szeged, Aradi vértanúk tere 1. sz.), 2020. január 27-től január 30-ig, 10-től 12 óráig, és 13-15 óráig. (A vendégjegyek ára nyugta ellenében készpénzben fizethető.)

Tájékoztatom, hogy a jeggyel nem rendelkező hozzátartozók számára, a terem befogadóképességének megfelelően (kb. 200 fő) a TIK I. emeleti Nagyelőadójában, díjmentesen kerül kivetítésre az ünnepség. A teremben az ünnepség kezdete előtt 15 perccel lehet elfoglalni a helyeket.

Az ünnepségen hivatásos fényképész működik, a fényképek rendeléséről és átvételéről a helyszínen kapnak szórólapos tájékoztatást. A hozzátartozók korlátlanul, de kizárólag a nézőtérről készíthetnek fotókat vagy filmfelvételt.

A RENDEZVÉNY JELLEGÉRE VALÓ TEKINTETTEL KÉRJÜK AZ ALKALOMHOZ ILLŐ, ÜNNEPI ÖLTÖZÉKBEN VALÓ MEGJELENÉST – A TALÁRT VISELŐK ESETÉBEN IS!

A férfiaknak öltöny, nyakkendő, zárt cipő, a nők számára a visszafogott színű elegáns ruha vagy kosztüm az előírt megjelenés. Kerülendő a sportos ruházat, a nagyestélyi vagy koktélruha, illetve a túlzottan kivágott és tarka öltözékek viselete.

Szeged, 2020. január 09.

Dr. Farsang Andrea

oktatási dékánhelyettes

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.