zv

2022. júniusi ZÁRÓVIZSGA beosztása

A 2022. júniusi ZÁRÓVIZSGA érvényes beosztás a CooSpace TTIK Záróvizsgák - ZV beosztás színtérben található.

Tisztelt Végzős Hallgató!

Tájékoztatom, hogy a 2022. júniusi záróvizsga időszakban csak azok a jelentkezők kerültek beosztásra, akiknek a témavezető visszaigazolta, hogy a megadott határidőig leadta az illetékes Tanszék által meghatározott módon és feltöltötte a MODULO-ba a szakdolgozatát. Ezen kívül a záróvizsga beosztás pillanatában nem áll fenn tartozása a Szegedi Tudományegyetemmel.

A *-gal jelölt hallgatóknak a Neptun jelenleg tartozást mutat! Az ő esetükben a záróvizsga beosztás tájékoztató jellegű!

A kredittúlépési díjak még ezután kerülnek kiírásra a Neptunban. Azon hallgatóknak, akiknek lesz ilyen tartozása, azokat tájékoztatni fogjuk.

Ha nem egyenlítik ki a tartozásaikat, akkor nem tehetnek záróvizsgát!

A záróvizsgát az a hallgató kezdheti meg, aki a Tanulmányi Osztály (TO) által kiküldött névsorban szerepel, az adott napra be van osztva.

A 2022. júniusi záróvizsgákat személyes/jelenléti módon szerveztük meg. A 6 Intézetben, a 49 bizottságban vizsganaponként megtekinthető a pontos beosztás és a lebonyolítás módja!

A hallgató köteles fényképes igazolvánnyal igazolni magát a záróvizsgán.

Az illetékes Intézet fogja pontosítani a vizsgák lebonyolítását a vizsgát megelőzően.

A záróvizsga beosztás folyamatosan módosulhat, mert a hallgatók visszamondhatják a záróvizsga jelentkezésüket!

Az érvényes beosztás a CooSpace TTIK Záróvizsgák - ZV beosztás színtérben található.

Szeged, 2022. május 24.

Sok sikert kívánok a vizsgához:

Boa Anikó
a Tanulmányi Osztály vezetője