zv2020

2021. januári ZÁRÓVIZSGA beosztása

A 2021. januári ZÁRÓVIZSGA beosztása, az alábbi linkre kattintva letölthető (ZV 2021 január v6) utolsó módosítás: 2020.01.13. 11:19), illetve a Tanulmányi Osztály folyosóján megtekinthető.

Tisztelt Végzős Hallgató!

Tájékoztatom, hogy a 2021. januári záróvizsga időszakban csak azok a jelentkezők kerültek beosztásra, akiknek a témavezető visszaigazolta, hogy a megadott határidőig leadta az illetékes Tanszék által meghatározott módon és feltöltötte a MODULO-ba a szakdolgozatát.

A záróvizsgát az a hallgató kezdheti meg, aki a Tanulmányi Osztály (TO) által kiküldött névsorban szerepel, az adott napra be van osztva.

A jelenlegi veszélyhelyzetben a záróvizsgákat személyes/jelenléti és online módon szerveztük meg. A 6 Intézetben, 34 bizottságban vizsganaponként megtekinthető a pontos beosztás és a lebonyolítás módja!

A hallgató köteles fényképes igazolvánnyal igazolni magát a záróvizsgán.

Az illetékes Intézet fogja pontosítani a vizsgák lebonyolítását a vizsgát megelőzően.

A záróvizsga beosztás folyamatosan módosulhat, mert a hallgatók visszamondhatják a záróvizsga jelentkezésüket!

Szeged, 2020. december 22.

Üdvözlettel:

Boa Anikó