Munkavédelmi képviselő választás 2017 - Végeredmény

A munkavédelmi törvény biztosítja, hogy a munkavállalók az egészségüket nem veszélyeztető és biztonságos munkavégzéssel összefüggő jogaik és érdekeik képviseletére jogosultak maguk közül képviselőket választani. Törvényi előírás szerint egyetemünkön is meg kell tartanunk a munkavédelmi képviselők megválasztását.

A munkavédelmi képviselő választás kapcsán a törvény előírja, hogy a Választási Bizottság a választások (2017. március 21-22-23.) előtt legalább ötven nappal tegye közzé a választásra jogosult - az SZTE-vel közalkalmazotti viszonyban álló - munkavállalók listáját.

A munkavállalók e lista alapján tudják ellenőrizni, hogy jogosultak- e részt venni a választásban.

A lista elhelyezésre került az SZTE honlapján, kinyomtatott formában pedig a Közalkalmazotti Tanács irodájában (6725 Szeged, Tisza Lajos krt. 103.).

Amennyiben valamely munkavállaló azt észleli, hogy bár közalkalmazotti viszonyban áll az SZTE-vel, de neve nem szerepel a listán, akkor az Igazgatásszervezési Szolgáltatási Központ Humánpolitikai Szolgáltató Irodájától beszerzett igazolás birtokában - a Közalkalmazotti Tanács irodájában - felvetetheti magát a választói névjegyzékbe.

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
        A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
        Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
        Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.