Talent ösztöndíjak SZTE-s hallgatóknak

Április 20-ig várják az egyetemi hallgatók pályázatait a Talent ösztöndíjakra és a Kiválósági Listára. A nyertesek egyszeri 20 ezer és 100 ezer forint közötti összegre jogosultak.

A Talent ösztöndíjakat és a Kiválósági Lista pályázatot tanévenként egyszer hirdeti meg a Szegedi Tehetséggondozó Tanács az SZTE-es hallgatók számára. A nyertesek egyszeri 20 ezer és 100 ezer forint közötti összegre jogosultak. A Kiválósági Listára három különböző kategóriában lehet pályázni: graduális képzésben résztvevők, sportolók és művészek. A pályázatra a MODULO rendszerén keresztül lehet jelentkezni, beadási határidő: 2020. április 20-a.

A pályázati kiírás, a kitöltési útmutató és a szempontrendszer letölthető az SZTE Junior Akadémia honlapján.

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317