Hírek, Események

30 órás, 30 kreditpontos akkreditált program pedagógusok részére

A konferencia címe: A 21. századi STEM Pedagógus

A konferencia időpontja: 2019. október 18. 9-17h

A konferencia helyszíne: Ericsson Ház, 1117 Budapest, Magyar Tudósok krt. 11.

2019. július 6-án ünnepélyes keretek között átadták az Átadták az első TTIK Nagykövete címeket.

Programok középiskolásoknak 2019. május 6-20. között az SZTE TTIK szervezésében

A KTPK rendezvény időpontja: 2020. április 3-4.

2018. július 7-én ünnepélyes keretek között átadták az Átadták az első TTIK Nagykövete címeket.

A beiskolázás elősegítése érdekében olyan középiskolai pedagógusok felkeresésébe kezdett az SZTE TTIK, akik munkájukkal támogatják a matematika, informatika, biológia, fizika, kémia és földrajz területén tehetséges diákok fejlődését. A legeredményesebb tanárok munkáját nagyköveti díjjal ismernék el.

Dr. Somody Imre hosszú ideig szerepelt a leggazdagabb magyarok toplistáján, neve összeforrt a vagyonát megalapozó Plusssz pezsgőtablettával. Neve sokak számára csenghet ismerősen akár az egészségügy, a közgazdaságtan vagy a politika területéről is. A kilencvenes évek végére jutott a csúcsra; karitatív és üzleti tevékenységéért számos kimagasló kitüntetést kapott. Aztán a sikeres üzletembert egyre több anyagi kudarc érte, miközben elvált és súlyosan megbetegedett. Élete 2014-ben gyökeresen új fordulatot vett... Minderről szívesen osztja meg gondolatait a hallgatósággal.
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/SOMODY200217