Hírek, Események

30 órás, 30 kreditpontos akkreditált program pedagógusok részére

A konferencia címe: A 21. századi STEM Pedagógus

A konferencia időpontja: 2019. október 18. 9-17h

A konferencia helyszíne: Ericsson Ház, 1117 Budapest, Magyar Tudósok krt. 11.

2019. július 6-án ünnepélyes keretek között átadták az Átadták az első TTIK Nagykövete címeket.

Programok középiskolásoknak 2020. május 4-15. között az SZTE TTIK szervezésében

A KTPK rendezvény időpontja: A rendezvény a járványügyi helyzetből kifolyólag ősszel kerül megrendezésre!

2018. július 7-én ünnepélyes keretek között átadták az Átadták az első TTIK Nagykövete címeket.

A beiskolázás elősegítése érdekében olyan középiskolai pedagógusok felkeresésébe kezdett az SZTE TTIK, akik munkájukkal támogatják a matematika, informatika, biológia, fizika, kémia és földrajz területén tehetséges diákok fejlődését. A legeredményesebb tanárok munkáját nagyköveti díjjal ismernék el.

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317