Hírek, Események

30 órás, 30 kreditpontos akkreditált program pedagógusok részére

A konferencia címe: A 21. századi STEM Pedagógus

A konferencia időpontja: 2019. október 18. 9-17h

A konferencia helyszíne: Ericsson Ház, 1117 Budapest, Magyar Tudósok krt. 11.

2019. július 6-án ünnepélyes keretek között átadták az Átadták az első TTIK Nagykövete címeket.

Kedves Érdeklődők!

Sajnos, a kialakult járványhelyzet miatt, az idén nem tudtuk megtartani ezt a népszerű rendezvényünket. De a jövő évben, azaz 2021-ben szeretnénk folytatni, ismét érdekes programokkal várjuk a középiskolásokat. Várhatóan 2021 márciusában megjelenik az új programkínálat, melyről Szabó Szilviánál, az SZTE TTIK oktatásszervezőjénél (szabo.szilvia@sci.u-szeged.hu) vagy az intézeti kapcsolattartóknál érdeklődhetnek. A TTIK Nagykövetei hírlevélben is kapnak majd róla tájékoztatót.

Szeretettel várjuk a természettudományok, az informatika iránt érdeklődő középiskolásokat és kísérőtanáraikat!

A KTPK rendezvény időpontja: A rendezvény a járványügyi helyzetből kifolyólag ősszel kerül megrendezésre!

2018. július 7-én ünnepélyes keretek között átadták az Átadták az első TTIK Nagykövete címeket.

A beiskolázás elősegítése érdekében olyan középiskolai pedagógusok felkeresésébe kezdett az SZTE TTIK, akik munkájukkal támogatják a matematika, informatika, biológia, fizika, kémia és földrajz területén tehetséges diákok fejlődését. A legeredményesebb tanárok munkáját nagyköveti díjjal ismernék el.