XVII. Országos Felsőoktatási Környezettudományi Diákkonferenciára (XVII. OFKD) helyi fordulója

Az SZTE TTIK Tudományos Diákköri Tanácsa meghirdeti 2019. november 28-án a 2019/20-es tanév környezettudományi diákkör helyi fordulóját.

A helyi konferencián sikeresen szereplők indulási jogot szerezhetnek a XVII. Országos Felsőoktatási Környezettudományi Diákkonferenciára (XVII. OFKD), amit az Szent István Egyetem Mezőgazdaság- és Környezettudományi Kara 2020. április 06-07 között szervez Gödöllőn.

A helyi fordulóra való pályázás felhívása (letöltés)

Jelentkezési lap (letöltés)

Absztrakt minta (letöltés)

Friss Hírek

A Kék Bolygó Klímavédelmi Alapítvány külföldi ösztöndíjprogramot hirdet 2020/2021 I. félévre. A külföldi ösztöndíj keretein belül a Kék Bolygó Klímavédelmi Alapítvány azokat a tehetséges MSc és PhD hallgatókat kívánja anyagilag támogatni, akik vízvédelemmel vagy más természetvédelemmel, klímaváltozással, fenntarthatósággal, illetve zöld innovációval kapcsolatos témában szeretnének a lehető legjobb egyetemi tanulmányi lehetőséghez jutni, külföldön.

Az alapítvány 2020. szeptember 1. – 2021. január 31. közötti időszakra vállalja a tanulmányokkal kapcsolatos költségek fedezését, a pályázati kiírásban meghatározott értékhatáron belül.

Az ösztöndíjprogramról további információk az alábbi oldalon érhetőek el: https://kbka.org/palyazatok/kulfoldi-osztondijprogram/