XVII. Országos Felsőoktatási Környezettudományi Diákkonferenciára (XVII. OFKD) helyi fordulója

Az SZTE TTIK Tudományos Diákköri Tanácsa meghirdeti 2019. november 28-án a 2019/20-es tanév környezettudományi diákkör helyi fordulóját.

A helyi konferencián sikeresen szereplők indulási jogot szerezhetnek a XVII. Országos Felsőoktatási Környezettudományi Diákkonferenciára (XVII. OFKD), amit az Szent István Egyetem Mezőgazdaság- és Környezettudományi Kara 2020. április 06-07 között szervez Gödöllőn.

A helyi fordulóra való pályázás felhívása (letöltés)

Jelentkezési lap (letöltés)

Absztrakt minta (letöltés)

Friss Hírek

Környezetvédelmi Szolgáltatók és Gyártók kérésére legyenek kedvesek az alábbi kérdőívet kitölteni. A kitöltés kb 10 percet vesz igénybe. Mobiltelefonon is működik a felület.

Kérdőív hallgatók számára: Felmérés a zöldipari szektor jelenlegi és várható munkaerőigényéről

A kitöltésre első körben 2020.05.18. 12:00-ig tartják fent a lehetőséget, de ez várhatóan meg lesz hosszabbítva.

SZTE Környezettudományi és Műszaki Intézet