UNKP — Új Nemzeti Kiválósági Program ösztöndíjpályázat - ÚJ NEMZETI KIVÁLÓSÁGI PROGRAM 2019 PÓTFELHÍVÁS BOLYAI+ KATEGÓRIÁBAN

A Kormány az Innovációs és Technológiai Minisztérium által ismét meghirdetett (pótfelhívás keretében) az Új Nemzeti Kiválósági Program 2019/2020. tanévi pályázati fordulójában:

• Bolyai+ Felsőoktatási Fiatal Oktatói, Kutatói Ösztöndíjat.

A pályázati csomag a részletes tájékoztatókkal együtt a minisztérium vagy az UNKP oldaláról is letölthető.

Friss Hírek

A Kék Bolygó Klímavédelmi Alapítvány külföldi ösztöndíjprogramot hirdet 2020/2021 I. félévre. A külföldi ösztöndíj keretein belül a Kék Bolygó Klímavédelmi Alapítvány azokat a tehetséges MSc és PhD hallgatókat kívánja anyagilag támogatni, akik vízvédelemmel vagy más természetvédelemmel, klímaváltozással, fenntarthatósággal, illetve zöld innovációval kapcsolatos témában szeretnének a lehető legjobb egyetemi tanulmányi lehetőséghez jutni, külföldön.

Az alapítvány 2020. szeptember 1. – 2021. január 31. közötti időszakra vállalja a tanulmányokkal kapcsolatos költségek fedezését, a pályázati kiírásban meghatározott értékhatáron belül.

Az ösztöndíjprogramról további információk az alábbi oldalon érhetőek el: https://kbka.org/palyazatok/kulfoldi-osztondijprogram/