2024. március 28., csütörtök

cikkfejlec_inno

Meghirdették a Szegedi Tudományegyetem Innovációs Díj pályázatát

A pályázat célja az SZTE azon kutatóinak, valamint hallgatóinak támogatása, akik az Egyetemhez kötődő kutatómunkájuk során olyan tudományos eredményt, innovatív megoldást dolgoztak ki, amely szellemi alkotásnak minősül és üzleti szempontból is hasznosítható lehet.

Pályázni, a tavalyi évhez hasonlóan az alábbi kategóriákban lehet:

• Leginnovatívabb TDK munkáért;
  • Leginnovatívabb PhD munkáért;
  • Leginnovatívabb kutatómunkáért a műszaki tudományok területén;
  • Leginnovatívabb kutatómunkáért a természettudományok és élettudományok területén;
  • Leginnovatívabb kutatómunkáért a bölcsészettudományok és társadalomtudományok területén.

A pályázati anyagot kizárólag elektronikus formában, a kiírásnak megfelelően az inno@szte.hu e-mail címre, 2022. június 30-ig, 24:00 óráig lehet benyújtani. A 2022. évi Innovációs Díj átadására a Szegedi Tudományegyetem Innovációs Napján kerül sor.

A pályázatról bővebben http://www.inno.u-szeged.hu/informacios-anyagok címen elérhető pályázati felhívásból tájékozódhat, illetve kérdéseivel forduljon bizalommal az SZTE Stratégiai és Fejlesztési Főigazgatóság, Innovációs Igazgatóságának munkatársaihoz az alábbi elérhetőségeken:

E-mail: gabor.szilvia@szte.hu, madarasz.daniel@szte.hu

Telefon: +36 (62) 546-702, 546-738