Rektori oktatási szünetek a 2019/2020. tanév I. félévében

1. Az SZTE Egyetemi Hallgatói Önkormányzat 2019. szeptember 5. és 7. között megrendezi a The Welcome Camp – Összegyetemi Gólyatábort. Erre figyelemmel Szegedi Tudományegyetem rektora rektori (oktatási) szünetet engedélyezett 2019. szeptember 6-ra (péntekre) minden nappali tagozatos hallgató részére.

2. A SZTE Karrier Iroda és az Universitas Kht. 2019 őszén megrendezi az őszi állásbörzét. Erre figyelemmel a Szegedi Tudományegyetem rektora rektori (oktatási) szünetet engedélyezett 2019. október 8-ra (keddre). A rektori szünet azokra vonatkozik, akik a 2019/2020. tanév I. vagy II. félévében várhatóan jogosultak lesznek a végbizonyítvány kiállítására ("végzösök").

Friss hírek RSS

Friss hírek

2020. március 27.
2020. március 12.

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317