Végzős hirdetmény

A TTIK-n 2019. március 18. 8:00 órától március 31. 23:59 óráig záróvizsga jelentkezési beadási időszak lesz a MODULO-ban. Legközelebbi záróvizsga időszak: 2019. június 6-21.

Kedves Végzős Hallgató*!

Tájékoztatom, hogy a TTIK-n 2019. március 18-tól március 31-ig záróvizsga jelentkezési beadási időszak lesz a MODULO-ban.

JELENTKEZÉS ZÁRÓVIZSGÁRA
Űrlap beadási határidő: 2019. március 18. 8:00 órától március 31. 23:59 óráig.

Legközelebbi záróvizsga időszak: 2019. június 6-21.

Kérjük, olvassa el az ide vonatkozó hirdetményt!

Kérjük az űrlap beadása előtt a fenti útmutatót figyelmesen tanulmányozza át!

*Ezt az értesítést az alábbi hallgatók kapják:
1. Aktív hallgatók: Várhatóan rendelkezni fognak az abszolutóriumhoz szükséges kreditszámmal 2019 júniusában.
2. Abszolutóriummal végzettek: a jogviszony már korábban megszűnt az összes teljesítendő tárgy elvégzésével.

Amennyiben nem kíván jelentkezni a júniusi záróvizsgára, az értesítést tekintse tárgytalannak!

Szeged, 2019. március 6.

Köszönöm szíves együttműködését,

Üdvözlettel:

Boa Anikó
SZTE TTIK
a Tanulmányi Osztály vezetője

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317