Megrendezésre kerül a 29. EURASHE Annual Conference

A pályázat benyújtásának új határideje: 2019. február 22. 12:00 óra (CET)

A pályázat benyújtásának módja: a EURASHE honlapján keresztül.

A szakma- illetve gyakorlatorientált felsőoktatási intézmények európai hálózatának felkérésére az EURASHE és a Magyar Rektori Konferencia 2019. május 15-17. között rendezi meg Budapesten az EURASHE éves konferenciáját, melynek mottója: ‘Future Students. Future Universities. Future Jobs. Professional Higher Education in the changing world.’

A konferencia mottójának megfelelően a rendezvény a jövő hallgatóira, a jövő egyetemeire és a jövő munkáira fókuszál. Ezzel a tematikával összhangban került kiírásra a konferencián történő közreműködésekre irányuló pályázati felhívás is, melynek lényegét a csatolt ’Rationale’ című dokumentum foglalja össze, egyéb részletei pedig a konferencia honlapján találhatók:

A pályázat keretében két típusú közreműködésre lehet jelentkezni:

1. Breakout sessions, ami párhuzamosan megtartandó, interaktív 90 perces paneleket takar nagyságrendileg 30 fő részvételével

2. Good practice examples, melynek keretében jó gyakorlatok bemutatására kerül sor, kb. 30 perc időtartamban

A konferenciával kapcsolatos információk az EURASHE honlapján olvashatók.

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.