Nemzetközi Nyári Iskola 2018

Jelentkezési határidő: 2018. június 15.

Kedves Doktoranduszok! Kedves Hallgatók!

Értesítem Önöket, hogy a Nemzetközi Nyári Egyetem 2018. augusztus 27-én hétfőn nyitja meg kapuit. Az egy hetes program a Zöld városok témakörében sok színes előadást kínál. Mellékletként

csatoltuk a felhívást és a programot, valamint a jelentkezési lapot. A kurzus nyelve angol.

A program hétfőn előadásokkal indul. Kedden tanulmányi út keretében meglátogatjuk Bécsben a BOKU-t és a Simmering Erőművet. Szerdán a témával kapcsolatos művészeti foglalkozáson

veszünk részt a Soproni Egyetem Alkalmazott Művészeti Intézetében. Csütörtökön és pénteken Budapesten a BME, a Német Nagykövetség és az MTA vendégei leszünk.

A részvétel ingyenes. A program helyszínei között az utazás ingyenesen biztosítjuk, a szállást és az ebédet, esetenként a reggelit is fizetjük. A kurzus elvégzéséért angol nyelvű nemzetközi

bizonyítvány és Kreditpont jár.

Várjuk a jelentkezésüket! Jelentkezési határidő: 2018. június 15.

Baráti üdvözlettel
Prof. Dr. Palocz-Andresen Mihály

egy. tanár

Jelentkezés a mellékelt formanyomtatvány kitöltésével és visszaküldésével lehetséges: tuetyi@gmail.com

Cc: palocz-andresen.michael@uni-sopron.hu

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317