Nemzetközi Nyári Iskola 2018

Jelentkezési határidő: 2018. június 15.

Kedves Doktoranduszok! Kedves Hallgatók!

Értesítem Önöket, hogy a Nemzetközi Nyári Egyetem 2018. augusztus 27-én hétfőn nyitja meg kapuit. Az egy hetes program a Zöld városok témakörében sok színes előadást kínál. Mellékletként

csatoltuk a felhívást és a programot, valamint a jelentkezési lapot. A kurzus nyelve angol.

A program hétfőn előadásokkal indul. Kedden tanulmányi út keretében meglátogatjuk Bécsben a BOKU-t és a Simmering Erőművet. Szerdán a témával kapcsolatos művészeti foglalkozáson

veszünk részt a Soproni Egyetem Alkalmazott Művészeti Intézetében. Csütörtökön és pénteken Budapesten a BME, a Német Nagykövetség és az MTA vendégei leszünk.

A részvétel ingyenes. A program helyszínei között az utazás ingyenesen biztosítjuk, a szállást és az ebédet, esetenként a reggelit is fizetjük. A kurzus elvégzéséért angol nyelvű nemzetközi

bizonyítvány és Kreditpont jár.

Várjuk a jelentkezésüket! Jelentkezési határidő: 2018. június 15.

Baráti üdvözlettel
Prof. Dr. Palocz-Andresen Mihály

egy. tanár

Jelentkezés a mellékelt formanyomtatvány kitöltésével és visszaküldésével lehetséges: tuetyi@gmail.com

Cc: palocz-andresen.michael@uni-sopron.hu

• október 28.
    Előadó: Prof. Dr. Csermely Péter Széchenyi-díjas magyar biokémikus, hálózatkutató
    További információ: www.pedagogiaiestek.hu
    A Mentor(h)áló és az IH közös rendezvénye
    Belépőjegy 2300 Ft, SZTE-kártyával, diákigazolvánnyal, pedagógusigazolvánnyal 1600 Ft
  • november 4.
  • november 12.
    Újabb 21. századi, mindannyiunkat érintő és érdeklő téma, újabb kivételes felkészültségű előadó a nagysikerű Pedagógiai esték színpadán - vendégünk Steigervald Krisztián generációkutató, marketing szakember!
    Steigervald Krisztián 1999 óta foglalkozik a generációkkal, szakdolgozatát is ebből írta a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Karán. Nyolc évig dolgozott vezetőként a piackutatással foglalkozó GfK-ban, majd 2011-ben megalapította saját tanácsadó és piackutató cégét, az Emocionális Marketing Kft-t. A cég az elmúlt 7 évben több mint 100 multinacionális cég sikeres partnere volt.
    Krisztián egyedülálló módon mind a 6 ma élő generációval foglalkozik üzleti szinten is, a cégeknek marketing és HR témában ad tanácsokat, tart intergenerációs tréningeket, fókuszcsoportokat, előadásokat és csapatépítő napot. Kedvenc területe a marketing-kutatás és a marketing-pszichológia új irányú használata és összekapcsolása.
    Krisztián emellett a Lánchíd Rádió marketing szakértője volt, az Üzlet&Pszichológia marketing-témájú szerzője, állandó meghívott előadó a Corvinuson és a pécsi Közgázon, oktató a BKF-en, valamint egyéni coach, okleveles brief-coach, life-coach. Végül és nem utolsósorban: nagyszerű előadó!
    Steigervald Krisztián előadását minden szülő, nagyszülő, pedagógus számára "KÖTELEZŐ" programként javasoljuk, de jó szívvel ajánljuk a fiatalabb generációk képviselőinek figyelmébe is.