Nyar_2017

A Dékáni Hivatal és a Tanulmányi Osztály Nyári Nyitvatartása

Az energiatakarékosság jegyében 2018. augusztus 4. és 20. között klímaszünetet tart a Szegedi Tudományegyetem.

A nyári időszakban két hétig, 2018. augusztus 4. és 20. között 10 munkanapra bezárja kapuit a Szegedi Tudományegyetem, így a TTIK Kar is. Az egységes szabadságolás az oktatás és az adminisztráció teljes körére kiterjed a Szegedi Tudományegyetem egészén, így többek között zárva lesz a Rektori Hivatal, a kari dékáni hivatalok, a könyvtárak, illetve a Gazdasági Főigazgatóság is.

2018. augusztus 21. keddtől a hivatalok a megszokott ügyfélfogadási rend szerint működnek tovább.

Megértésüket köszönjük!

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317