Nyar_2017

A Dékáni Hivatal és a Tanulmányi Osztály Nyári Nyitvatartása

Az energiatakarékosság jegyében 2018. augusztus 4. és 20. között klímaszünetet tart a Szegedi Tudományegyetem.

A nyári időszakban két hétig, 2018. augusztus 4. és 20. között 10 munkanapra bezárja kapuit a Szegedi Tudományegyetem, így a TTIK Kar is. Az egységes szabadságolás az oktatás és az adminisztráció teljes körére kiterjed a Szegedi Tudományegyetem egészén, így többek között zárva lesz a Rektori Hivatal, a kari dékáni hivatalok, a könyvtárak, illetve a Gazdasági Főigazgatóság is.

2018. augusztus 21. keddtől a hivatalok a megszokott ügyfélfogadási rend szerint működnek tovább.

Megértésüket köszönjük!

Dr. Somody Imre hosszú ideig szerepelt a leggazdagabb magyarok toplistáján, neve összeforrt a vagyonát megalapozó Plusssz pezsgőtablettával. Neve sokak számára csenghet ismerősen akár az egészségügy, a közgazdaságtan vagy a politika területéről is. A kilencvenes évek végére jutott a csúcsra; karitatív és üzleti tevékenységéért számos kimagasló kitüntetést kapott. Aztán a sikeres üzletembert egyre több anyagi kudarc érte, miközben elvált és súlyosan megbetegedett. Élete 2014-ben gyökeresen új fordulatot vett... Minderről szívesen osztja meg gondolatait a hallgatósággal.
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/SOMODY200217