Jelentkezés 2018/2019. tavaszi féléves tanítási gyakorlatra

Jelentkezési időszak: 2018. december 10. - 2019. január 18. 12.00-ig

A tanár szakos hallgatók a 2018/2019. tanévi tavaszi tanítási gyakorlatokra a Modulo rendszerben, a Karközi beadási helyen elérhető elektronikus űrlapon jelentkezhetnek.

Jelentkezési időszak: 2018. december 10. - 2019. január 18. 12.00-ig

A modulós jelentkezés vonatkozik a csoportos (szakterületi) és összefüggő (egyéni) iskolai gyakorlatra, nappali és levelező tagozatos hallgatókra egyaránt, akik tanulmányaikat tanári

mesterszakon vagy osztatlan tanár szakon kezdték meg.

Hallgatói tájékoztató: ( PDF )

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317