Hirdetmény a Köztársasági Ösztöndíj Pályázatok értékeléséről

A TTIK Köztársasági Ösztöndíj Bizottsága több ülésen értékelte a 108 db beérkezett pályázatot. Az értékelés során, az Egyetemi Köztársasági Ösztöndíj Szabályzat alapján, meghatároztuk az
érvényes pályázatok körét.

Kizárásra kerülete azok a pályázók, akik a pályázati időszakban nem teljesítettek 55 kreditet, vagy volt olyan kötelező tárgyuk, amit nem teljesítettek vagy a korrigált kreditindex átlaga nem érte
el a 4,5-et.

Az érvényes pályázatok száma 94, a kizárt pályázatok száma 14. A Bizottság minden pályázatot részletesen értékelt, a kizártakat is.

Az érvényes pályázatokat a kari listaállítás szabályai szerint rendeztük sorba.
A TTIK kerete 25 fő a 2016/17-es tanévben.

A kari lista jelenleg csak javaslat. A pontszámok Moduloban történő áttekintése után
2016. július 8-án 10 óráig lehet fellebezéssel élni a oktdh@sci.u-szeged.hu címen.

A fellebbezés eredményéről legkésőbb 2016. július 14. 14.00 óráig értesítést kapnak a pályázók.

A végleges döntést az intézményi KÖB hozza meg.

Köztársasági Ösztöndíj Pályázat TTIK lista javaslat letölthető (pdf) utolsó frissítés: 2016.07.15 18:33

A hallgatók a jogorvoslati kérelmüket közvetlenül a Rektori Hivatalba, Prof. Dr. Karsai Krisztina oktatási rektorhelyettesnek címezve juttassák el 2016. július 21., csütörtök 14.00 óráig.

Szeged, 2016. július. 04.

Dr. Mucsi László
dékán

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.