Munkatársainknak

A Fulbright Bizottság az idén három kategóriában hirdet ösztöndíjakat a 2021-2022-es tanévre az Egyesült Államokba.

A Magyarországi Francia Nagykövetség a 2020-2021-es tanévben ismét ösztöndíjprogramot indít azon magyar egyetemi hallgatók és kutatók számára, akik mester, doktori fokozatú tanulmányokat vagy kutatási munkát szeretnének folytatni Franciaországban. Jelentkezési határidő 2020. február 28-a.

A pályázatokat a tanszéki/kari koordinátorok által megadott határidőig a tanszékekre, kari koordináció esetében az adott Kar kari koordinátorához kell benyújtani.

To promote international scientific cooperation, the Japan Society for the Promotion of Science encourages highly qualified researchers from the worldover to come to and conduct joint research activities with colleagues at Japanese universities and research institutes.

Friss hírek RSS