Office_VB

Keressük Magyarország fiatal Excel guruját!

Indul az Office világbajnokság!

Keressük Magyarország fiatal Excel guruját!

Szeretnéd bebizonyítani, hogy itthon Te vagy a legjobb? Indulj a nagy hazai Microsoft Excel bajnokságon!

Időpont: 2015. június 11.

A Training360 Kft. szervezésében és a Microsoft Magyarország Kft. támogatásával Excel bajnokság indul a 18-22 éves diákok számára.

Ha úgy érzed, Te is ott vagy a legjobb “excelesek” között, ne habozz, regisztrálj június 9-én éjfélig, töltsd ki a tesztet június 11-én és mutasd meg, mit tudsz!

Legyél Te a hazai Excel guru és szerezd meg a jogot a VB indulásra!

Az Office világbajnokságról és a hazai válogatóról további információk a Training360 oldalán.

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.