szavazás

Szenátusi választás a Szegedi Tudományegyetemen

A választások időpontja:

I. forduló (jelölés) 2014. október 20-21-22.

II. forduló (szavazás) 2014. október 27-28-29.

Tisztelt Egyetemi Polgár

Tájékoztatom az érintett Egyetemi Polgárokat, hogy a Szegedi Tudományegyetem Szenátus Választásának Szabályzata II. 8. pontjában foglalt jogkörömben eljárva az alábbiak szerint állapítom meg a Szenátus választás

időpontját, valamint jelölöm ki a választások lebonyolításáért felelős személyt, illetőleg a választási felelősöket.

A választások időpontja:

I. forduló (jelölés) 2014. október 20-21-22.

II. forduló (szavazás) 2014. október 27-28-29.

A kiírt választások jogszerű lebonyolításáért Dr. Dömötör Máté egyetemi főtitkár a felelős személy, aki a választással kapcsolatos részletes technikai tudnivalókat tartalmazó tájékoztatást 2014. év október hó 10. napjáig

teszi közzé. A karon történő választás választási felelőse az érintett kar dékánja.

A Szenátus összetételét érintő választás során karonként 1 fő oktató, kutató képviselő és legalább 1, legfeljebb 3 póttag megválasztásáról kell gondoskodni.

Tisztelt Egyetemi Polgár kérem, hogy éljen a Szenátus Választásának Szabályzatában biztosított választási jogával és vegyen részt az Egyetem legfőbb döntéshozó szervének, a Szenátus érintett tagjainak a

megválasztásában.

Kelt: Szeged, 2014. év október hó 03. napján

Tisztelettel:
Szabó Gábor

rektor

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.