Karacsonyi_kiserletek_plakat_kicsi_2014

Karácsonyi kísérletek 2014

Az SZTE Fizikus és Kémiai Tanszékcsoportjai valamint az ELFT Csongrád Megyei Csoportja ajándék "koncertet" szervez kis és nagy diákoknak.

Időpont: 2014. december 17. (szerda), 16 óra,

Helyszín: SZTE Fizikus Tanszékcsoport Budó Ágoston előadóterme (Dóm tér 9., I. em.)

Karacsonyi_kiserletek_plakat2014-page-001

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.