Nyitott sportpályák a Hattyas soron

Március 31-én szombaton 9.00 - 17.00 óra között, egyetemünk polgárai és családtagjaik díjtalanul használhatják Sportközpontunk Hattyas sori szabadtéri sportpályáit (kosár, tenisz, foci).

Bemutató edzést tartanak 10 órától a Kerékpáros pólósok és a Frisbee sportág játékosai.

A programokba bárki bekapcsolódhat. A falmászó terem 10.00 - 12.00 óra között szakember segítségével kipróbálható. Minden sportolni vágyót szeretettel várunk.

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.