OKF_plakat_2011

Őszi Kulturális Fesztivál

A Szegedi Tudományegyetem Kulturális Irodája idén októberben tizenhatodik alkalommal rendezi meg az Egyetem összművészeti fesztiválját, az Őszi Kulturális Fesztivált.

Az egy hónapig tartó rendezvénysorozat célja, hogy az egyetemen működő művészeti csoportok és művészi ambíciókkal rendelkező hallgatók mellett neves előadó- és alkotóművészek mutatkozhassanak be az Egyetem és Szeged közönsége előtt.

A rendezvénysorozatot évről-évre úgy állítjuk össze, hogy lehetőség szerint minél szélesebb kultúrkörből merítsünk, és minden korosztálynak, érdeklődési körnek nyújtsunk programlehetőséget. A műfaji sokszínűség mellett másik legfontosabb szempontunk az igényesség, a művészi színvonal tartása, az értékközvetítés.

Állandó kapcsolódó rendezvények: Szegedi Bolgár Kulturális Napok, Kultúrcsempész Sínbusz Fesztivál Szeged-Szabadka, Fool Moon Nemzetközi A Capella Fesztivál, Szegedi Paprika Fesztivál

1 hónap, 55 helyszín, 250 program!

A programfüzet pdf formátumban innen letölthető

A rendezvények a www.u-szeged.hu/okf oldalon találhatóak.

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.