TTIK

Energia Szabadegyetem

Szeptember 16-án indul az SZTE Természettudományi és Informatikai Kara által szervezett Energia Szabadegyetem c. előadássorozat, melynek keretében neves szakemberek tartanak előadásokat sokakat érintő és érdeklő kérdésekről.

Az előadásokra péntek délutánonként fél 3-tól kerül sor az SZTE Kiss Árpád tantermében (Béke épület, Rerrich tér), melyekre minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Mottónk: Átfogó előadások az energiaforrásokról, az energiafelhasználás tudományos és társadalmi kérdéseiről - hitelesen, közérthetően, mindenkinek.

A részletes program (PDF)

Dr. Kóbor Balázs: Megújuló energiaellátási lehetőségek régiónkban (2011.12.16.) (PDF)

Prof. Dr. Hernádi Klára: Nanotechnológiai kutatások a napenergia-hasznosítás területén (2011.12.02.) (PDF)

Dr. Rovó István: Energetikai beruházások az SZTE-n; Energiafelhasználás köz- és lakóépületekben (2011.11.25.) (PDF)