PÁLYÁZAT: a Szegedi Tudományegyetem az ERASMUS+ program keretében pályázatot hirdet a 2020/2021. tanévre

A pályázatokat a tanszéki/kari koordinátorok által megadott határidőig a tanszékekre, kari koordináció esetében az adott Kar kari koordinátorához kell benyújtani.

A tanszéki/kari koordinátoroknak a kinyomtatott és aláírt jelöléseket Balogné Molnár Gabriella ERASMUS+ intézményi programkoordinátor, a Nemzetközi Mobilitási Iroda vezetője részére kell beküldeniük, az elektronikus verziót pedig emailben csatolva a gabriella.balog.molnar{et}rekt.szte.hu címre a következő file-ok beküldésével:

Friss hírek RSS

Friss hírek

2020. március 27.
2020. március 12.

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317