bolygo_hero_oszt

Kék Bolygó Klímavédelmi Alapítvány pályázati felhívásai

Kék Bolygó Klímavédelmi alapítvány Környezetvédelmi és Vízügyi gyakornoki programjaira, közvetlenül az Alapítvány honlapjáról kaphat részletes információt. Az SZTE Együttműködő Partnerségi szerződést kötött további 11 egyetemmel együtt az KBK Alapítvánnyal

Friss hírek RSS

Friss hírek

2020. március 27.
2020. március 12.

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317