Japán ösztöndíjas lehetőség (Robotics & Biomechanical engineering)

Az Oszakai Egyetem két ösztöndíjas programot kínál külföldi hallgatók részére.

1. Special training program for Robotics Engineers (MSc)

2. Special training program for the intergation of data science and biomechanical engineering to support long-term life society (MSc & PhD)

Az oktatás nyelve angol. A sikeres pályázók japán állami ösztöndíjban részesülnek.

A jelentkezési folyamat rövid leírása:

Pályázati időszak: 2019. november 15-30.

*A dokumentumokat PDF formátumban, e-mailben kell elküldeni a megadott e-mail címre.

Első forduló: Dokumentumok ellenőrzése (December közepe)

Második forduló: Skype interjú (2020. január)

Eredmény: 2020. február második fele

Beiratkozás: 2020. október

A jelentkezés folyamán nem szükséges Japánba utazni.

Részletes információért kérem kattintsanak az alábbi linkre:

• november 12.
    Újabb 21. századi, mindannyiunkat érintő és érdeklő téma, újabb kivételes felkészültségű előadó a nagysikerű Pedagógiai esték színpadán - vendégünk Steigervald Krisztián generációkutató, marketing szakember!
    Steigervald Krisztián 1999 óta foglalkozik a generációkkal, szakdolgozatát is ebből írta a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Karán. Nyolc évig dolgozott vezetőként a piackutatással foglalkozó GfK-ban, majd 2011-ben megalapította saját tanácsadó és piackutató cégét, az Emocionális Marketing Kft-t. A cég az elmúlt 7 évben több mint 100 multinacionális cég sikeres partnere volt.
    Krisztián egyedülálló módon mind a 6 ma élő generációval foglalkozik üzleti szinten is, a cégeknek marketing és HR témában ad tanácsokat, tart intergenerációs tréningeket, fókuszcsoportokat, előadásokat és csapatépítő napot. Kedvenc területe a marketing-kutatás és a marketing-pszichológia új irányú használata és összekapcsolása.
    Krisztián emellett a Lánchíd Rádió marketing szakértője volt, az Üzlet&Pszichológia marketing-témájú szerzője, állandó meghívott előadó a Corvinuson és a pécsi Közgázon, oktató a BKF-en, valamint egyéni coach, okleveles brief-coach, life-coach. Végül és nem utolsósorban: nagyszerű előadó!
    Steigervald Krisztián előadását minden szülő, nagyszülő, pedagógus számára "KÖTELEZŐ" programként javasoljuk, de jó szívvel ajánljuk a fiatalabb generációk képviselőinek figyelmébe is.
  • november 13.
  • november 14.
    Az SZTE BTK Pszichológiai Intézete pszichológiatörténeti konferenciát szervez abból az alkalomból, hogy Szegeden 90 éve jött létre Magyarország első tartósan működő egyetemi lélektani intézete Várkonyi Hildebrand Dezső vezetésével. A konferenciára várunk minden érdeklődőt! A konferencia programja megtekinthető a konferencia honlapján, az előadások összefoglalóival: https://www.szegedikonferencia2019.com