FÖLDRAJZ – ÉN EZÉRT SZERETLEK!

Az idén 100 éves fennállását ünneplő Oktatásmódszertani Szakosztályunk (egykoron Didaktikai Szakosztály), pályázatot ír ki geográfus szakos egyetemi hallgatók, valamint földrajzot tanító kollégák részére.

A pályázat célja: A pályázat célja, hogy a résztvevők jeligével ellátott pályázatukkal mutassák be, hogy számukra mit jelent, milyen hasznosítható tudást, és milyen élményt nyújt a földrajz tanulása és oktatása a 21. században.

Pályázati kategóriák: A Földrajz – én ezért szeretlek! pályázatra esszé és/vagy kisfilm kategóriában lehet nevezni.

Kiknek szól? geográfus szakos egyetemi hallgatók (BsC, MsC) földrajz tanár szakos hallgatók földrajzot tanító kollégák

A Pályázati felhívás az alábbi linken tölthető le: MFT_Földrajz_én_ezért_szeretlek_pályázati_felhívás

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. március 31.

Friss hírek RSS

Facebook YouTube