Betöltendő PhD hallgatói állás orvos, illetve biológus MSC hallgatók számára

Kutatócsoportunk végzett hallgatókat keres PhD hallgatói állás betöltésére 2017 szeptemberi kezdettel. A kutatás időszerű, transzlációs/klinikai onkológiai vonatkozású.

Témája: Új biomarkerek azonosítása tüdő adenocarcinomában: a microbiom és keringő biomarkerek vizsgálata.

Kutatócsoportunk számos európai és amerikai intézettel áll kapcsolatban, így későbbiekben lehetőség nyílik együttműködések keretében külföldi tapasztalatszerzésre is.

Jelentkezni lehet emailben, életrajz megküldésével.

Üdvözlettel,

Dr. Lohinai Zoltán PhD

Tumorbiológiai Osztály

Semmelweis Egyetem -

Országos Korányi Pulmonológiai Intézet

1121 Budapest

Pihenő út 1. "Z" épület (Kísérleti Állatház)

Email: zoltan.lohinai@koranyi.hu

Friss hírek RSS

Friss hírek

2020. március 27.
2020. március 12.

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317